FAQ

for smart and easy life

Płatności obsługiwane są przez seriws Przelewy24.

Obsługiwane formy płatnosci:

Tak, po zaznaczeniu odpowiedniego checkbox’a i wpisaniu danych do faktury. Faktura zostanie wystawiona i przesłana mailem na adres podany przy zamówieniu.

Nie, nie musisz.

Wystarczy adres e-mail, imię i nazwisko, oczywiście jeśli nie potrzebujesz faktury VAT.

Otrzymasz maila, w którym będzie podany link do pobrania produktu wprost z serwera. Pobierasz produkt, i masz go już na swoim urządzeniu. W przypadku szkoleń BHP postępuj zgodnie z instrukcją, aby móc poprawnie zakończyć proces samego szkolenia BHP.

Póki co, taka sytuacja nam się jeszcze nie przydarzyła, mimo wszystko, gdyby to zdarzenie miało miejsce, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Zdarzyło się to już kilka razy i okazało się, że mail dotarł, ale wylądował w spamie. Jeśli go tam nie ma, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

W takiej sytuacji po prostu skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

Zawsze w formie cyfrowej (na dzień dzisiejszy), zazwyczaj w formacie PDF. Rozważamy wprowadzenie formatów takich jak ePub czy Mobi, ale nie wiemy jeszcze, jakie jest zapotrzebowanie na te formaty.

RSS to technologia umożliwiająca w prosty sposób powiadamianie czytelników i serwerów na temat nowych treści na stronie. Do zasubskrybowania wątku RSS potrzebny jest specjalny program, tzw. Czytnik RSS. Tak po ludzku: jak uruchomisz sobie czytnik RSS u siebie i "zasubskrybujesz" sobie naszego RSSa to jak coś nowego wrzucimy na stronie lub blogu, to dowiesz się od razu - może nawet jako pierwszy 🤩

HTTPS to sposób bezpiecznej komunikacji między użytkownikami, a serwerem. SSL to technologia, która czyni HTTPS bezpiecznym. Dzięki kłódce na pasku możesz mieć pewność, że na danej stronie jest bezpiecznie - strona każdego naszego klienta jest zabezpieczana bardzo bezpiecznymi certyfikatami SSL za darmo. SSL to po prostu szyfrowanie stron.

Shopping Cart
Przewiń do góry