FAQ

for smart and easy life

Ogólne pytania

Płatności obsługiwane są przez seriws Przelewy24.

Obsługiwane formy płatnosci:

Tak, po zaznaczeniu odpowiedniego checkbox’a i wpisaniu danych do faktury. Faktura zostanie wystawiona i przesłana mailem na adres podany przy zamówieniu.

Nie, nie musisz.

Wystarczy adres e-mail, imię i nazwisko, oczywiście jeśli nie potrzebujesz faktury VAT.

Otrzymasz maila, w którym będzie podany link do pobrania produktu wprost z serwera. Pobierasz produkt, i masz go już na swoim urządzeniu. W przypadku szkoleń BHP postępuj zgodnie z instrukcją, aby móc poprawnie zakończyć proces samego szkolenia BHP.

Póki co, taka sytuacja nam się jeszcze nie przydarzyła, mimo wszystko, gdyby to zdarzenie miało miejsce, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Zdarzyło się to już kilka razy i okazało się, że mail dotarł, ale wylądował w spamie. Jeśli go tam nie ma, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

W takiej sytuacji po prostu skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

Zawsze w formie cyfrowej (na dzień dzisiejszy), zazwyczaj w formacie PDF. Rozważamy wprowadzenie formatów takich jak ePub czy Mobi, ale nie wiemy jeszcze, jakie jest zapotrzebowanie na te formaty.

RSS to technologia umożliwiająca w prosty sposób powiadamianie czytelników i serwerów na temat nowych treści na stronie. Do zasubskrybowania wątku RSS potrzebny jest specjalny program, tzw. Czytnik RSS. Tak po ludzku: jak uruchomisz sobie czytnik RSS u siebie i "zasubskrybujesz" sobie naszego RSSa to jak coś nowego wrzucimy na stronie lub blogu, to dowiesz się od razu - może nawet jako pierwszy 🤩

HTTPS to sposób bezpiecznej komunikacji między użytkownikami, a serwerem. SSL to technologia, która czyni HTTPS bezpiecznym. Dzięki kłódce na pasku możesz mieć pewność, że na danej stronie jest bezpiecznie - strona każdego naszego klienta jest zabezpieczana bardzo bezpiecznymi certyfikatami SSL za darmo. SSL to po prostu szyfrowanie stron.

Strony internetowe

Witryna WWW zbudowana na 1 karcie z menu do przewijania. Najlepsza forma, jeśli nie chcesz zamieszczać tak dużo treści jak my.

Ile razy widziałaś, że ktoś wydał kasę na stronę swojej firmy, a ona już po kilku tygodniach, czy dniach nie jest w pełni funkcjonalna. Jest przestarzała.

Wyszukiwarki jej nie chcą pokazywać wysoko, bo jest nieaktualna w środku. Nie ma aktualizacji zabezpieczeń, brak jej dostosowania do aktualnych wymogów technicznych robotów wyszukiwarek.
Jest po prostu stara i niemodna.

Wynajmij stronę www dla swojej firmy, na własnej domenie (to zawsze powinno należeć do Ciebie, to się nie starzeje, tylko jak dobre wino – z wiekiem nabiera wartości).

Przyszłość to wynajem. Szkoda pieniędzy na coś na własność. Taka strona na własność po wyjściu ze sklepu, czy butiku już jest nieaktualna i przestarzała. Niemodna. Taka jest prawda, taka jest rzeczywistość. Strona na wynajem i jest nowoczesna, aktualna i modna – to roboty lubią najbardziej.

A Twoi odbiorcy, Twoje otoczenie? Jak Cię widzą, tak...

Polityka prywatności, regulaminy, Impressum, Datenschutz czy AGB nie są dla nas kolejną podstroną, bo są przykrym obowiązkiem, dlatego dostajesz je od nas w cenie.

Im więcej tym lepiej, tym wyżej pokazują Cię wyszukiwarki, tym szybciej rozwija się Twoja firma – uważamy, że ograniczanie liczby odsłon powinno być zabronione.

Pakiet czerwony umożliwia dodanie niestandardowych pól do formularza kontaktowego – na przykład kalendarz lub plik do załączenia.

Autoresponder to automatyczna odpowiedź do osoby wysyłającej wiadomość przez formularz.

Ten mały znaczek na pasku u góry obok nazwy strony:

Tak, stawiamy na bezpieczeństwo klientów – dlatego w cenie każdego pakietu na wynajem dostajesz certyfikat SSL na tak długo, jak wynajmujesz u nas stronę.

Stosujemy taką technikę tworzenia strony, aby wyświetlała się tak samo dobrze na smartfonie, tablecie, czy nawet telewizorze (na komputerze oczywiście też). W skrócie – stosujemy technikę RWD.

Dodajemy na stronie numer telefonu do Twojej firmy w taki sposób, aby klient mógł wprost nacisnąć go na Twojej stronie i połączyć się ze smartfona, którego trzyma w ręce z Twoim – przykładowo – biurem. Koniec z wpisywaniem długich numerów stacjonarnych – wystarczy jeden ruch palcem.

Dodajemy na stronie adres e-mail do Twojej firmy w taki sposób, aby klient mógł wprost nacisnąć go na Twojej stronie i napisać wiadomość z dowolnego urządzenia. Koniec z wpisywaniem długich adresów – wystarczy jeden ruch palcem.

Tak, potrzebujesz tego. Zaufaj nam.

Aktualna strona to bezpieczna strona – i tak o tym myślą wyszukiwarki. Dlatego aktualizacja jest niezbędna, konieczna i wskazana.

Spokojnie. Zdajemy sobie z tego sprawę. Pilne zmiany, takie jak dane Twojej firmy zostaną wykonane przez nasz zespół w ciągu 48h – wszystko w cenie pakietu.

Jako, że tworzymy strony na rynek polski oraz na rynek niemiecki – także w języku niemieckim – oferujemy strony w obu tych językach. Jeśli masz problem z językiem obcym, to współpracujemy z tłumaczami, lecz także pomagamy w tłumaczeniach, gdyż pracujemy w językach polskim, angielskim i niemieckim. Gdyby Ci przyszło do głowy, że potrzebujesz mieć stronę także w języku angielskim, to proszę, napisz maila, omówimy temat. Tak dla przypomnienia, pomagamy polskim firmom zaistnieć na rynku niemieckim, oraz polskim firmom na niemieckim.

Na bieżąco dbamy o to, żeby Twoja strona była szybka, bezpieczna i lubiana przez wyszukiwarki (i ich roboty).

Za pomocą wyszukiwarki Twój klient znajdzie najważniejsze treści na stronie w mgnieniu oka. To tzw. lupka.

To taki przycisk, którym oglądający stronę wraca z dowolnego miejsca na stronie na jej górę bez scrollowania.

Tak przykładowo wygląda przycisk na naszej stronie

Tworząc dla Ciebie strony dostosowujemy ją do identyfikacji wizualnej Twojej firmy oraz Twoich oczekiwań. Zdjęcia – im lepsze, tym lepsze – byle legalne. W Internecie nic się nie ukryje. A czcionki? Możesz wybrać taką, na jaką masz ochotę.

Znudził Ci się suwak? Usuniemy go. Nie masz czasu na bloga? Wyłączymy go. A strona? Będzie dalej poprawnie działać.

W większości przypadków nie musisz się tym martwić. Jest to po prostu kodowanie pewnych zmian, jeśli klient potrzebuje nietypowych rozwiązań na stronie. Jest to opcja dostępna w pakiecie czerwonym.

Dzięki przyciskom udostępniania czytelnicy Twojego bloga będą mogli podać Twoje wpisy i artykuły dalej, tym samym zwiększając liczbę czytelników.

Tak, dzięki niemu zarówno czytelnik, jak i autor bloga (Ty) będą wiedzieli, które treści są najlepsze.

Dzięki temu narzędziu, czytelnik będzie wiedział, ile zajmie mu przeczytanie Twojego wpisu/artykułu, co zwiększa klikalność – użytkownik woli wiedzieć ile czasu musi poświęcić na przeczytanie wpisu w internecie.

Taki gadżet, który pokazuje jak daleko już jesteś z czytaniem. Nie wiemy czy ma to sens, ale ostatnio jest modne.

To proste! Klient powinien wiedzieć, kiedy Cię zastanie.

Jak najbardziej, dzięki takiej karcie pokażesz każdego członka Twojego zespołu w sposób przystępny – nikt nie zginie w tłoku.

Oś czasu to pionowa kreska pokazująca rozwój firmy z biegiem czasu. Pochwal się, jak rośnie Twoja firma!

To właśnie dzięki temu gadżetowi wykorzystasz swoje konto w pełni! Każdy post, który opublikujesz na Twitterze wyświetli się wewnątrz Twojej strony. Przez to osoby, które nie korzystają z Twitter'a i tak przeczytają to, co piszesz.

Ikony social media przekierują Twojego klienta we właściwe miejsce – na Twoje profile w mediach społecznościowych.

Przykładowe ikony:

 

Tabela sortowalna alfabetycznie – po kliknięciu nagłówka kolumny (np. "Imię") w tabeli wyżej wyświetlą się rekordy zaczynające się na A niż te na B.

Tabela z wyszukiwarką – na tabelą pojawia się wyszukiwarka pomagająca znaleźć poszczególne elementy wewnątrz tabeli

Tabela z możliwością wyboru liczby elementów do pokazania – nad tabelą pojawi się przycisk pozwalający wybrać użytkownikowi, czy w tabeli pojawi się 10, 20, 30 (itd.) pierwszych linijek.

Tak, dzięki niemu pokażesz przy pomocy animacji ile lat istnieje Twoja firma, ile klientów już obsłużyłeś lub zupełnie inne liczby związane z Twoją firmą.

FAQ to nie angielskie przekleństwo, tylko najczęściej zadawane pytania – i pokazane w najlepszym możliwym wydaniu odpowiedzi do nich. Elegancko.

(Pytania, które właśnie czytasz są zawarte w takim akordeonie)

Galeria bez gadżetów, jedynie możesz obejrzeć zdjęcie, kliknąć, powiększyć i wrócić.

Pasek postępu – podobnie jak licznik idący w górę – pokazuje liczby Twojemu klientowi. Różnica polega na tym, że tutaj wartości są procentowe – czyli zapełnienie paska od 1-100.

To działa tak: masz takie jakby menu w tabeli, klikasz jeden element i wyświetla się pod spodem do tego odpowiednia treść. Klikasz kolejny element i wyświetla się zupełnie inna treść – i tak dalej, i tak dalej...

Jak karty/zakładki w przeglądarce.

Skoro FAQ wyjaśniliśmy wyżej, to z góry powiemy – SEO to też miłe słowo. Oznacza ono "miłość robotów" (wolne tłumaczenie autora).

Dzięki technice SEO takie pytania są wyświetlane wyżej w Google – Twój klient szybciej znajdzie odpowiedzi na pytania, które mógłby zadać.

Działa trochę tak, jak nasz przełącznik dla modelu płatność roczna/płatność miesięczna i możesz tak przełączać treść swojego aktualnego dyplomu z jazdy motorówką na treść dyplomu z powożenia zaprzęgów Husky. To tylko od Ciebie zależy, co tam wstawisz.

Dzięki temu suwakowi pokażesz np. dom przed remontem i dom po remoncie. Tak możesz pokazać swoje usługi klientowi.

Zaprezentuj na kilku kartach w atrakcyjny sposób Twoje najlepsze produkty. Może być z ceną, może być też bez... bzu? bezu? bezy? Tak zaprezentowane są powyżej strony w modelu rocznym i miesięcznym.

Czytający stronę naciska przycisk i dostaje zawał- Umm, chcieliśmy powiedzieć, plansza z dowolną treścią się po prostu wysuwa – do wyboru zarówno lewa, jak i prawa strona. Taka plansza inaczej nazywa się off-canvas.

Flipbox to taki element, że jak najedziesz myszką, to się wywali na drugą stronę i pokaże treść z tyłu.

Zdjęcia w galerii mogą się przesuwać automatycznie w lewo, jest też opcja kliknij-aby-przesunąć lub strzałki do przesuwania.

Z takim nagłówkiem można użyć dwóch kolorów w tekście nagłówka, niektóre firmy używają tego w celach  marketingowych.

Shopping Cart
Przewiń do góry